پرداخت سفارش

 ۱- پرداخت به صورت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway یا درگاه پرداخت اینترنتی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در ذیل کارت به کارت نمایند.

 جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است و پیشنهاد می‌کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

– شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۵۸۹۱۸۰۱۶۵ بانک صادرات به نام سید محمد موسوی

۲- واریز به حساب

مشتریان محترم در صورتی که به هیچ یک از روش های الکترونیکی امکان پرداخت وجه برایشان ممکن نشده باشد و یا تمایل به پرداخت حضوری در بانک دارند، می توانند مبلغ خرید را به شماره حساب ذیل پرداخت و فیش واریزی را به شماره ی واتساپ پشتیبانی شرکت ویرا ارتباط ارسال نمایند.

– حساب شماره ۰۱۰۴۸۳۶۶۵۸۰۰۱ نزد بانک صادرات به نام سید محمد موسوی

۳- پرداخت آنلاین

همه مشتریان شرکت ویرا ارتباط  می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه های اینترنتی موجود در سایت شرکت ویرا ارتباط و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.