تعویض یا عودت کالا

مدت زمان و شرایط تعویض کالا توسط مشتری

۷ روز تضمین تعویض کالا  ، ویژه ی مشتریان ویرا ارتباطات فردیس کیش

مشتریان این شرکت در صورت مخدوش نکردن لیبل پلمپ محصول تا ۷ روز فرصت دارند در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد ظاهری باشد، کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود. در صورتی که کالای مورد نظر در انبار موجود نباشد:

۱- دریافت کالای مشابه محصول درخواستی به انتخاب مشتری

۲- انصراف از خرید و دریافت وجه پرداختی

لازم به توضیح است که در هر دو حالت، این پروسه حداکثر ظرف ۳ تا ۵ روز کاری انجام خواهد شد.

شرایط تعویض کالا

۱- مشتری باید ظرف ۷ روز پس از دریافت سفارش، نسبت به اعلام ایراد کالای خریداری شده با پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایند.

۲- ایراد می بایست به تأیید کارشناسان شرکت ویرا ارتباطات فردیس کیش برسد.

۳- ایراد ناشی از استفاده نادرست از کالای خریداری شده، ضربه و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

۴- چنانچه ایراد مورد تأیید کارشناسان قرار نگیرد، کالا به مشتری عودت داده می شود و هزینه ارسال بر عهده ی خریدار است.

۵- کالای خریداری شده حتما دارای گارانتی باشد.

۶- کالایی که نصب فیزیکی نشده باشد.

روش های بازگرداندن محصول

آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از اولویت‏ های ویرا ارتباطات فردیس کیش بوده است و این شرکت در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی ویرا ارتباطات فردیس کیش خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

۱- اشکال در کالای خریداری شده

جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا ۳ روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره واتساپ ۰۹۳۷۹۹۴۴۳۰۷ و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما – در وب سایت – به خدمات پس از فروش ویرا ارتباطات فردیس کیش اطلاع داده شود.

کارشناسان خدمات پس از فروش ما ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان ویرا ارتباط تأیید شود، کالا تعویض و یا تعمیر خواهد شد و یا می توانید کالای خود را با مدل دیگری جایگزین نمایید.

برای ارسال کالای دارای ایراد به ویرا ارتباط، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

توجه: این سرویس اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست از کالا ایجاد می شود، را شامل نمی شود.

از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۷ روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

۲- مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده، اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته های زیر دقت بفرمایید:

در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش شرکت ویرا ارتباط اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا به شرکت ویرا ارتباط اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

جهت هماهنگی از طریق شماره تلفن واتساپ ۰۹۳۷۹۹۴۴۳۰۷ و یا از طریق ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش شرکت ویرا ارتباط اطلاع داده شود. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش شرکت ویرا ارتباط، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تأیید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۳ روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

توجه: هزینه های ارسال کالا در صورت تأیید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت، به عهده شرکت ویرا ارتباط است.

۳- آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و شرکت ویرا ارتباط تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.

آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش شرکت ویرا ارتباط اطلاع داده شود. کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورت جلسه ی رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور، به خدمات پس از فروش شرکت ویرا ارتباط ارسال شود.

در صورتی که آسیب های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به شرکت ویرا ارتباط عودت شود.

۴- انصراف از خرید

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع تر انصراف خود را به واحد فروش شرکت ویرا ارتباط اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.

در صورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.

برای ارسال، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه ی لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط شرکت ویرا ارتباط دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.

از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش، کالا را دریافت و تأیید کند در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر ۷ روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

جهت هماهنگی باید از طریق شماره واتساپ ۰۹۳۷۹۹۴۴۳۰۷ و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما – در وب سایت – به واحد خدمات پس از فروش شرکت ویرا ارتباط اطلاع داده شود.