ارسال سفارش

۱- ارسال رایگان در تهران و تبریز

تحویل رایگان شرکت ویرا ارتباط ویژه سفارش های با محل تحویل تهران و تبریز، محل فعالیت شرکت ویرا ارتباط است. سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت ۱۴ ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند. همچنین، سفارش هایی که بعد از ساعت ۱۴ ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می‌گردند.

توجه: تحویل رایگان فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از پنج میلیون تومان  میشود.

هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف شرکت ویرا ارتباط با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.

۲- پیک موتوری

ارسال رایگان با پیک موتوری فقط در شهرهای تهران و تبریز صورت می گیرد و هزینه آن برای خریدهای بیشتر از پنج میلیون تومان به عهده فروشنده و برای خریدهای کمتر از آن به عهده خریدار است.

۳- پست پیشتاز

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت است. هزینه ارسال با  پست پیشتاز بر عهده خریدار است.

۴- پست سفارشی

کلیه سفارش ها با استفاده از سرویس پست سفارشی نیز ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی ۲۴ تا ۴۸ ساعت است. لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید www.newtracking.post.ir :

۵- ارسال با باربری

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال وسایل حجیم و یا خریدهای عمده با حجم بالا از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار بوده و کرایه بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.

۶- تحویل درب شرکت

کلیه سفارش های مشتریان محترم، پس از انجام مراحل نهایی ثبت سفارش و خرید، بنا به درخواست خریدارُ درب شرکت نیز تحویل مشتری می گردد. در این صورت شرکت هیچگونه مسئوولیتی در قبال حمل و هزینه حمل تقبل نمی کند.